Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Учням

Додаткова література для читання з української літератури
Додаткова література для читання із світової літератури
Майбутнім першокласникам
Це цікаво!

Вчителям
Педагогічні наробки
Медіафестіваль "Москва-Запоріжжя", 2012-2013
Самоосвіта

Творчість
Вироби, виготовлені учнями на уроках трудового навчання (вчитель Панасенко С.О.)

Погода на завтра


Статистика


Наша школа

Категорії розділу
Виховна робота [1]
Управлінська діяльність [4]
Педагогічні наробки [0]

Форма входу

Ігри для дітей
Рисовалка
Крестики-нулики
Тетріс

Головна » Файли » Управлінська діяльність

Про охорону здоров'я - наказ №143 від 26.12.2011
[ Викачати з сервера (73.5 Kb) ] 23.04.2012, 09:52
Україна
ВАСИЛІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
Василівської районної ради
Запорізька область
код 26291928
вул. Стадіонна, 23  м.Василівка, Запорізька обл., 71602 тел.(061 75)7-35-51
e-mail: vasschool3@ya.ru


НАКАЗ
26 грудня 2011                                                                                                                                                      № 143

Про охорону здоров’я

    Відповідно до річного плану роботи протягом листопада – грудня 2011 року вивчався стан роботи в школі з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці учасників навчально-виховного процесу. Ця робота проводиться згідно Положення розробленого відповідно до Законів України «Про охорону праці», «Про освіту», «Положення про організацію з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом МОН України від 01.08.2001 № 563 зі змінами згідно з наказом МОН України від 20.11.2006 № 782, а також інших нормативних актів, що регламентують це питання.
    Відповідно до вимог нормативних документів у школі розроблена відповідна документація з питань дотримання безпеки життєдіяльності та охорони праці. Розроблені і затверджені вступні інструктажі для працівників та учнів, які поміщені в спеціальних папках. Згідно вимог нормативних документів реєструються і проводяться вступний, первинний, позаплановий, цільовий інструктажі.
    Журнали реєстрації інструктажів знаходяться у бібліотекаря, вступного інструктажу і первинного на робочому місці, у заступника директора з виховної роботи  – цільового інструктажу та на робочих місцях у навчальних кабінетах (фізики, інформатики, біології, хімії, шкільних майстернях, спортивному залі).
    Вчителі фізики, біології, хімії, трудового навчання, фізкультури проводяться первинні інструктажі перед початком практичних, лабораторних робіт, виконання відповідних вправ.
    Облік інструктажів вчителі ведуть у класних журналах на предметних сторінках там, де вимагають програми, а також в окремих зошитах, починаючи з 9-го класу під розпис.
    Стан цієї роботи знаходяться під постійним контролем адміністрації. Наказом по школі від 31.08.2011 № 51/2
    На початок 2011 – 2012 н.р. були оформлені акти-дозволи, а саме; «Акт прийому школи», «Акт виміру контуру заземлення», «Акт випробування спортивного інвентарю».
    На засіданні педагогічної ради школи протокол № 2 від 15.12.2011 затверджені «Правила внутрішнього розпорядку працівників школи», «План навчально-виховної роботи школи на 2011-2012 н.р.,» де передбачено розділ «Заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності». Посадові обов’язки, інструктажі з техніки безпеки з питаннями з охорони праці та безпеки життєдіяльності затверджені наказом по школі від 24.10.2008. У наказі по школі від 30.08.2011 № 51/2 передбачено відповідальних за організацію роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності під час навчально-виховного процесу, в позаурочний час та інше. Школа утримується згідно Загальних правил улаштування і утримання загальноосвітніх шкіл. Має свою самостійну озеленену земельну ділянку. На території школи є спортивний майданчик який розміщений збоку спортивної зали. Зона відпочинку призначається для організації рухливих ігор і тихих ігор на свіжому повітрі. Цей дитячий майданчик використовується для відпочинку дітей 1-4 класів і групи продовженого дня.
Котельня, сміттєзбиральні баки встановлені за межами території школи.
Виїзди, входи на ділянку школи мають тверде покриття.
В школі є такі групи приміщень:
- навчальний корпус 1-4 класів
- спальна кімната гпд 1 класу
- навчальний корпус 5-11 класів
- окрема будівля шкільних майстерень
- навчально-спортивного призначення (спортивна зала)
- культурно-масового призначення (актова зала)
- загально - шкільного призначення: їдальня, бібліотека, мультимедійний клас.
Усі класні кімнати мають лівобічне природне освітлення, що при
необхідності посилюється штучним освітленням зверху.
Температурний режим в приміщеннях школи витримується. Класні
кімнати в зимовий період провітрюються під час перерв.
В кабінеті хімії, медичному кабінеті, в господарських приміщеннях
усі хімічні реактиви, які використовуються зберігаються у недоступних місцях. Під час фронтальної перевірки школи районною комісією було зроблено зауваження щодо зберігання реактивів в кабінеті хімії, на даний час недоліки усунені.
На 01.09.2011 року всі педагогічні працівники школи надали медичні книжки з дозволом на роботу. Медичнео бслуговування учнів школи здійснюється медичною сестрою. Учні школи пройшли медичний огляд лікарями-фахівцями районної лікарні. Проводиться медичне щеплення. Для 15 учнів школи на підставі довідок ЛКК було організовано
індивідуальне навчання. Аналіз стану здоровя учнів за три останні роки свідчить про низький його рівень. Існують проблеми фізичного, психічного, а також низький рівень усвідомлення учнями необхідності здорового способу життя.
    Таблиця захворювання за 2011 - 2012 навчальний рік


Педагогічний колектив школи взяв за один із орієнтирів своєї діяльності збереження та зміцнення здоровя учнів, формування навичок безпечної поведінки, стимулювання у молоді прагнення здорового способу життя.
Робота, яка проводиться у школі передбачає:
-    викладання курсу «Основи здоровя» в 1-9 класах;
- викладання фізичної культури та організацію спортивно-масової роботи;
-    викладання курсу «Основи методичних знань» 10-11 класах;
-    інтеграція знань про здоровя з предметів основних наук;
-    забезпечення комфортного морально-психічного клімату;
-    індивідуалізація та диференціація навчально-виховного процесу.
Згідно з планом роботи школи адміністрація відвідала в 1-11 класах уроки «Основ здоровя» - 8, фізичної культури – 4, медичних знань – 2. Викладання «Основ здоровя» ведеться згідно з програмами загальноосвітніх шкіл, затвердженими МОН України у 1-4 класах класоводами у 5-9 класах.
Основні завдання, які ставлять перед собою вчителі це формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоровя, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоровя поведінки. Вчителі готують дітей до свідомого осмислення їх поведінки в надзвичайних ситуаціях.
Усі форми і методи навчання, що використовують вчителі спрямовані на формування в учнів моделей безпеки в екстремальних ситуаціях на вулиці, в побуті, у транспорті, в натовпі, на воді тощо.
    Але слід було б теоретичні знання учнів закріпляти на тренувальних заняттях, в позакласній роботі, а саме: частіше проводити тижні чи дні здоровя, тематичні класні години, виховні заходи, батьківські збори тощо.
    Результати підсумкового зрізу знань за І семестр 2011-2012 н.р.


    Викладання фізичної культури в школі здійснюється -------------------, вища категорія, педагогічний стаж 17 років, 2-7 клас, 10-11 класи. Уроки вчителя відзначаються вибором раціональних, найбільш доцільних методів і форм організації рухової діяльності школярів. Вчитель реалізує диференційований і індивідуальний підхід. Велику увагу вчителі приділяють фізичній культурі учнів по збереженню та зміцненню їх здоровя. Більшість уроків за сприятливих природних умов проводиться на свіжому повітрі. Вчитель систематично слідкує за зовнішнім виглядом і самопочуттям школярів на уроках фізичної культури.
    Курс «Основи медичних знань» викладається в 10-11 класах за рахунок предмету Захист Вітчизни з дівчатами. Викладає предмет вчитель------------, вища категорія, «Учитель методист», стаж роботи 30 років. На своїх уроках вчитель формує в учнів знання про основні нормативно-правові документи щодо захисту життя і здоровя, а також вміння розрізняти різні види уражень людей та надання практичної допомоги.
    У школі розроблено заходи по попередженню дитячого травматизму під час проведення позакласної роботи. .Що тижня класоводи та класні керівники проводять бесіди з учнями по правил поводження з електроприладами,вогнем, газовими плитами та інші.
Організоване діюче чергування вчителів і учнів по школі.
При проведенні робіт  на пришкільних ділянках роботи розпочинаються  тільки після проведення правил користування інвентарем.
Під час навчальних екскурсій вчитель предметник обов’язково проводить інструктаж з ТБ.
Щорічно у школі проводяться конкурси класних агітбригад «Ні вогню», «Ми за здоровий спосіб життя»,конкурси виставки малюнків та плакатів на відповідну тематику.
Учні школи щороку беруть участь у районних конкурсах, щодо висвітлювання роботи школи з профілактики травматизму та охорони життя учнів.
Обов’язково ведеться контроль за дотриманням здоров’я учнів та особистої гігієни. Систематично слідкується за режимом роботи шкільної їдальні.
Проводиться робота серед батьків та учнів про шкідливість паління,алкоголю і наркотиків для дітей.
    На підставі вищесказаного

    НАКАЗУЮ:

1.    Усім працівникам школи суворо дотримуватися нормативних документів щодо охорони праці та безпеки життєдіяльності.
Постійно.

2.Викладачам, що проводять останній урок, щоденно нагадувати учням
правила поведінки на дорозі.
Постійно.

3.Заступникам директора здійснювати адміністративно-господарський контроль за виконанням умов техніки безпеки під час навчально-виховного процесу.
Серпень, січень

4.Заступнику директора з НВР провести перевірку дотримання правил техніки безпеки на уроках підвищеної небезпеки.
До 1 квітня 2012 року

5.Заступнику директора з виховної роботи:
5.1 спланувати і провести в школі години здоровя, дні здоровя, тижні здоровя.
До кінця навчального року і постійно
5.2 При учнівському самоврядуванні створити комісію «Здоров’я».
5.3 разом із батьківським комітетом проводити рейди-перевірки шкільної їдальні.
Постійно
5.4 організовувати зустріч із працівниками ДАІ, лікарями, пожежниками.
Постійно.

6. Заступнику директора з методичної роботи організувати в школі роботу творчої групи. Інтеграція знань про здоровя та здоровий спосіб життя із предметами основ наук як формування світогляду школярів.
До кінця навчального року.

7. Медичній сестрі налагодити регулярний випуск інформаційно-методичного листа «Здоров’я».
З 01.01.2012 року.

8. Вчителям, класним керівникам постійно проводити профілактичні бесіди з правил поведінки і техніки безпеки під час уроків, на перервах, в побуті.

9. Учителям «Основ здоровя», «Основи медичних знань» надавати урокам практичне спрямування, активно впроваджувати КЗН у викладанні.


Директор школи ______________                                                          О.О. Маслов

Коломоєць 7-36-49
Категорія: Управлінська діяльність | Додав: school_3
Переглядів: 3666 | Завантажень: 156 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Відділ освіти Василівської райдержадміністрації Запорізької області

Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

МО вчителів інформатики Василівського району


Дякуємо!
Педагогічний колектив школи, учні, батьки щиро вдячні народному депутату Бандурову В.В. за турботу про нашу школу, яка стала більш затишною і привабливою завдяки новим вікнам

Молодці!

Аквабайк. Ми - призери!

Афорізми виховання

Пошук

Сайти Запоріжжя
Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua


Василівська ЗОШ №3 © 2023