Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Учням

Додаткова література для читання з української літератури
Додаткова література для читання із світової літератури
Майбутнім першокласникам
Це цікаво!

Вчителям
Педагогічні наробки
Медіафестіваль "Москва-Запоріжжя", 2012-2013
Самоосвіта

Творчість
Вироби, виготовлені учнями на уроках трудового навчання (вчитель Панасенко С.О.)

Погода на завтра


Статистика


Наша школа

Категорії розділу
Наробки вчителів [5]
Це цікаво! [3]
Першокласникам [1]

Форма входу

Ігри для дітей
Рисовалка
Крестики-нулики
Тетріс

Головна » Статті » Наробки вчителів

Година спілкування: «Шлях до успіху»
Година спілкування «Шлях до успіху».

Мета: продовжити розмову про сенс життя, узагальнити поняття про складові успіху; дати можливість дітям впев нитися, що успіх залежить і від власних зусиль, і від співпраці з іншими; сприяти розвитку чітких життєвих орієнтирів.

Обладнання: вислови про успіх, вірші, мультимедійна презентація, комп’ютер.

І. Слово вчителя.
Добрий день! Діти, сьогодні ми в черговий раз зібрались з вами на виховну годину, щоб поспілкуватись. Ми знову і знову будемо говорити про те, що нас хвилює. Ми з вами говорили, що таке щастя, ми визначались, що є для кожного з нас кохання і дружба… Яка ж буде тема сьогодні? Відповідь на це питання якнайкраще розкриють слова вірша, який склала учениця нашого класу Барматова Влада.
Учениця читає вірш.
Що таке успіх?  Кожен розуміє його по - своєму.  Скільки людей , стільки і думок. Успішні люди – це люди , які чогось у житті досягли.  База успіху – праця над собою, усвідомлена і улюблена,  яка приносить радість, моральне задоволення, достаток, громадське визнання.
То як досягнути успіху у житті?
Можливо існує якась універсальна формула успіху? Саме з таким питанням ми звернулись до кількох відомих людей у нас в Василівці, які досягли певних вершин у своєму житті.
Демонстрація інтерв’ю та висновки групи «Журналістів».
Ми обговорили з вами кроки до успіху тих людей, які досягли вже певних вершин в своєму житті. Але навколо нас просте, буденне життя і нас оточують наші однолітки, близькі, а також вчителі.

Нам стало  цікаво:
«Чи багато серед нас людей, які вважають себе успішними?»

ІІ. Виступ групи соціологів.
Ми провели соціальне опитування серед однолітків, а також вчителів та своїх батьків. Наше завдання було з’ясувати, наскільки оточуючі нас люди вважають себе успішними. Результати ми подали у вигляді таблиць, а також загальної діаграми.
Висновок: Більшість людей, які нас оточують(77%) вважають себе частково або повністю успішними. І тільки 23% дали заперечувальну відповідь на наше питання.

То що ж для кожного з нас успіх? Чому одним людям вдалось себе реалізувати, а іншим ні? Кожен з нас відчув, пережив почуття задоволення від якоїсь справи, від досягнення якоїсь цілі. І кожен на даний момент може сказати про себе «Я не хвалюсь але я…»
ІІІ.  Вправа  «Я не хвалюсь але я…»
ІV. Мозковій штурм «Успіх – це…»

На листі ватмана фіксуються всі відповіді дітей, що відображають асоціації із словом успіх. Таким чином колективно визначаються основні складові успіху.
V. Робота в групах «Складаємо формулу успіху»
Діти об’єднуються в чотири групи, кожна з них створює свою  формулу успіху , потім спікери кожної команди по черзі захищають їх.

Заключне слово вчителя.

Так, у своєму житті ми обираємо два шляхи: один широкий, протоптаний тисячами ніг, інший – це  шлях крізь терни до зірок – зірок всередині самих себе. У кожного із вас свій шлях і обирати його вам, за вас це ніхто не зробить. Я від щирого серця бажаю, щоб ви зробили правильний вибір. Надія на успіх живе в кожній людині, але успіх гарантований лише для тих, хто прикладає до його здійснення власні зусилля.

Всім присутнім ми хочемо побажати здоров’я, взаєморозуміння, успіхів у вашому житті. Ми бажаємо вам добра. Так називається пісня якою ми хочемо завершити нашу виховну годину.

Пісня у виконанні  Большової Л. і Бончужного С.«Ми бажаєм вам добра».

Дослідження  Олександрової Ксеніі, учениці 10 класу
 П.І.Б. Скільки років ПрофесіяВідповідь
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    Категорія: Наробки вчителів | Додав: school_3 (16.04.2012)
Переглядів: 5378 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Відділ освіти Василівської райдержадміністрації Запорізької області

Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

МО вчителів інформатики Василівського району


Дякуємо!
Педагогічний колектив школи, учні, батьки щиро вдячні народному депутату Бандурову В.В. за турботу про нашу школу, яка стала більш затишною і привабливою завдяки новим вікнам

Молодці!

Аквабайк. Ми - призери!

Афорізми виховання

Пошук

Сайти Запоріжжя
Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua


Василівська ЗОШ №3 © 2023